| Είδος | 5050 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Color Temperature(CCT) | Monochrome |
| Lamp Body Material | led+Electroplate fpc+resister |
| Strip Length | 5 meters(1 roll) |
| Input Voltage(V) | AC100-240V |
| Output Voltage(V) | 12V DC |
| Length | 15m/50FT |
| Control Mode | Blue tooth & IR Remote |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εναλλαγή λειτουργίας | Τηλεχειριστήριο/Χειροκίνητος διακόπτης |
| Εφαρμογή | Τα φώτα RGB led είναι ένα κατάλληλο στολίδι για το σπίτι, μεταμορφώνουν το σπίτι, την κουζίνα, την οροφή, το πίσω μέρος της τηλεόρασης, το γραφείο, τις σκάλες, το μπαρ και πολλά άλλα με φώτα που αλλάζουν χρώμα |
5050 Αδιάβροχο μονόχρωμο, εύκαμπτο φωτιστικό λωρίδας εξωτερικού χώρου
Advantageous in temperature resistance and electrical conductivity,
This 5050 Monochrome color features a soft, wrinkle-resistant double-sided PCB material.This reduces the pressure drop significantly, making it an ideal choice for lighting applications.If you have any questions, please do not hesitate to contact us at E-mail: [email protected]
- Περιγραφή
Ποια είναι τα καλύτερα προϊόντα Power Supply για την επιχείρησή σας;
Ενισχύστε την επιχείρησή σας με ποιοτικά προϊόντα τροφοδοσίας WEHO.
Ρωτήστε έναν ειδικό


