24V to 48V 10A 480W DC to DC Converter
The WEHO WH-B244810 is a highly versatile and powerful DC-DC converter, delivering an impressive 480W output. It uniquely features an extra-wide input range of 10V to 40VDC, allowing it to power 48V systems from either 12V or 24V sources. With a superb 95% efficiency, it provides a stable 48V, 10A output with minimal energy loss. Its fully sealed and waterproof construction ensures flawless operation in tough conditions. The unit includes auto-recovering overcurrent protection for safety. With its exceptional flexibility and a reliability of over 100,000 hours, this converter is a top-tier choice for multi-voltage systems.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید ایمیل: [email protected]
متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.
- توضیحات
خلاصه
توان خروجی: 480 وات
ولتاژ ورودی: 24VDC
مشخصات کلی
| مدل | WH-B244810 |
| توان خروجی نامی (W) | 480 وات |
| ولتاژ ورودی نامی (V) | 24VDC |
| ولتاژ خروجی نامی (V) | 48VDC |
| محدوده ولتاژ (V) | 10V-40VDC |
| ولتاژ شروع (V) | بار 18VDC 100% |
| مصرف برق بدون بار (W) | < 0.01W |
| کارایی | 95% |
| ولتاژ (V) | 48VDC |
| جریان (A) | 10A |
| تحمل ولتاژ | 1 |
| مقررات بار | 3 |
| موج (MVP-p) | 500mv خازن خارجی 22UF ESR <0.1Ω 100KHZ |
| حفاظت بیش از حد جریان | در مورد خروجی نامی، اگر جریان نامی از 120% تجاوز کند، حفاظت اضافه جریان فعال می شود و پس از کاهش جریان اضافه به طور خودکار بازیابی می شود. |
| حفاظت از اتصال کوتاه | Input requires adding a 25A fuse |
| ورودی-خروجی | غیر ایزوله |
| ضد آب | کاملا آب بندی و ضد آب |
| بعد | 100*80*38 میلی متر |
| N.W. | 500g |
| روش خنک کننده | روش طبیعی |
| افزایش درجه حرارت (℃) | 45 درجه سانتیگراد |
| قابلیت اطمینان | > 100000 ساعت |
| نشانگر سیم | Input Positive (red), Input Negative (black), output positive (yellow), Output Negative (black), lead length = 160 mm ± 10mm |
PIC و ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

