| مورد | 3528 |
| محل مبدا | چین |
| Number LED/m | 60/120 |
| رنگ | تک رنگ |
| CRI | 80 |
| Voltage (v) | 12V /24V |
| Power (W/m) | 9.6w/m |
| Light efficiency | 768lm/m |
| FPC width (mm) | 8mm |
| Max. length per circuit (m) | 5m |
| IP rate | IP20/IP65/IP66/IP67/IP68 |
| Installation | 3M Tape/ Mounting Clips/ Aliminum Profiles |
نوار نور LED انعطاف پذیر SMD3528 تک رنگ / نوار نور دو رنگ
We provide gold wire and alloy wire copper bracket, super bright LED, stable and reliable.
This product offers peace of mind with its 2-year warranty, which guarantees a longer lifespan.This product is rated IP20/IP65/P66/IP67/IP68 for ingress protection.This LED light strip offers a wide variety of color options with high luminance.If you have any questions, please do not hesitate to contact us at ایمیل: [email protected]
- توضیحات
بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید


