مبدل 12 ولت به 24 ولت 15 آمپر 360 وات DC به DC
The WEHO WH-B122415 is a formidable DC-DC converter designed for high-demand applications, delivering a powerful 360W output. It efficiently steps up a 12VDC input (from a 10V-16VDC range) to a stable 24VDC output, operating with an impressive 93% efficiency to ensure minimal energy loss. Housed in a durable, fully sealed, and waterproof casing, it is built to withstand harsh environmental conditions. The converter features automatic recovery from overcurrent situations and is passively cooled. With a certified reliability of over 100,000 hours, the WH-B122415 stands as a robust and long-lasting power conversion solution for your critical systems.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید ایمیل: [email protected]متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.
- توضیحات
خلاصه
Rated output: power 360W
ولتاژ ورودی: 12VDC
مشخصات کلی
| مدل | WH-B122403 |
| توان خروجی نامی (W) | 360W |
| ولتاژ ورودی نامی (V) | 12VDC |
| ولتاژ خروجی نامی (V) | 24VDC |
| محدوده ولتاژ (V) | 10V-16VDC |
| ولتاژ شروع (V) | بار 10VDC 100% |
| مصرف برق بدون بار (W) | < 0.15W |
| کارایی | 94% |
| ولتاژ (V) | 24VDC |
| جریان (A) | 10A |
| تحمل ولتاژ | 1.5٪ |
| مقررات بار | 3 |
| موج (MVP-p) | 300mv External 22UF capacitor ESR < 0.1Ω 100KHZ |
| حفاظت بیش از حد جریان | در مورد خروجی نامی، اگر جریان نامی از 120% تجاوز کند، حفاظت اضافه جریان فعال می شود و پس از کاهش جریان اضافه به طور خودکار بازیابی می شود. |
| ورودی-خروجی | غیر ایزوله |
| ضد آب | کاملا آب بندی و ضد آب |
| بعد | 74*74*32 میلی متر |
| N.W. | 270g |
| روش خنک کننده | روش طبیعی |
| افزایش درجه حرارت (℃) | 45 درجه سانتیگراد |
| قابلیت اطمینان | > 100000 ساعت |
| نشانگر سیم | Input Positive (Red), Input/Output Negative (Black), Output Positive (Yellow) Length = 160 mm ± 10mm |
PIC و ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

