60V-72V ke 12V 10A 120W DC to DC Converter
WEHO WH-C60721210 ialah penukar buck DC-DC yang sangat cekap yang direka untuk menurunkan input 60VDC atau 72VDC voltan tinggi (dari 40V-90VDC) kepada output 12VDC yang stabil. Menyampaikan kuasa 120W pada 10A, ia beroperasi dengan kecekapan 95% yang luar biasa, mengurangkan kehilangan kuasa dan penjanaan haba dengan ketara semasa operasi. Unit kompak ini dimeterai sepenuhnya dan kalis air, memastikan prestasi yang boleh dipercayai dalam persekitaran yang mencabar seperti kenderaan elektrik dan automasi industri. Ia mempunyai ciriperlindungan arus lebih pintar yang mengaktifkan pada 120% arus terkadar dan pulih secara automatik sebaik sahaja kerosakan dibersihkan. Dengan ketepatan toleransi voltan 1% dan kebolehpercayaan jangka panjang melebihi 100,000 jam, ia merupakan pilihan yang tahan lama untuk sistem voltan tinggi.
E -mel: [email protected]
Profesional kami akan memberi respons kepada anda secepat mungkin.
- Penerangan
Ringkasan
Output dinilai: kuasa 120W
Voltan masukan: 60VDC
Panjang Wayar: 160mm±10mm
Spesifikasi am
| Model | WH-C60721210 |
| Kuasa Output Berkadar (W) | 120W |
| Voltan masukan berkadar (V) | 60VDC |
| Voltan keluaran berkadar (V) | 12VDC |
| Julat voltan input (V) | 30V-90VDC |
| Voltan permulaan (V) | 30VDC 100%Load |
| Penggunaan kuasa tanpa beban (W) | < 3W |
| Kecekapan | 96% |
| Voltan keluaran (V) | 12VDC |
| Arus keluaran (A) | 10A |
| Toleransi voltan | 1% |
| Peraturan beban | 3% |
| Gelombang (MVP-p) | < 250mv ESR kapasitor 22UF luaran < 0. 1 Ω 100KHZ |
| Lebih daripada perlindungan semasa | Dalam kes output terkadar, jika arus melebihi 120% daripada arus ternilai, perlindungan arus lebih akan bertindak dan ia akan pulih secara automatik selepas arus lebihan hilang. |
| Perlindungan litar pintas | Bersamaan dengan arus maksimum 22A dan voltan keluaran 0V |
| Input-output | Tidak terpencil |
| Kalis air | Dimeteraikan sepenuhnya dan kalis air |
| Dimensi | 74×74×32mm |
| N.W. | 300g |
| Kaedah penyejukan | Kaedah semulajadi |
| Kenaikan suhu berkadar (℃) | 45 ℃ |
| Kebolehpercayaan | > 100000H |
| Penunjuk wayar | Input positif (merah), input negatif (hitam), output negatif (hitam), output positif (kuning), panjang plumbum=160mm±10mm |
PIC dan dimensi pemasangan

Apakah produk bekalan kuasa terbaik untuk perniagaan anda?
Meningkatkan perniagaan anda dengan produk bekalan kuasa berkualiti WEHO.
Tanya pakar

