| Mục | 3528 |
| Place of Origin | China |
| Number LED/m | 60/120 |
| Color | Monochrome |
| CRI | 80 |
| Voltage (v) | 12V /24V |
| Power (W/m) | 9.6w/m |
| Light efficiency | 768lm/m |
| FPC width (mm) | 8mm |
| Max. length per circuit (m) | 5m |
| IP rate | IP20/IP65/IP66/IP67/IP68 |
| Installation | 3M Tape/ Mounting Clips/ Aliminum Profiles |
SMD3528 Flexible Led Light Tape Monochrome / Bicolor light strip
We provide gold wire and alloy wire copper bracket, super bright LED, stable and reliable.
This product offers peace of mind with its 2-year warranty, which guarantees a longer lifespan.This product is rated IP20/IP65/P66/IP67/IP68 for ingress protection.This LED light strip offers a wide variety of color options with high luminance.If you have any questions, please do not hesitate to contact us at E-mail: [email protected]
- Sự miêu tả
Sản phẩm Power Supply nào tốt nhất cho doanh nghiệp của bạn?
Thúc đẩy hoạt động kinh doanh của bạn với các sản phẩm bộ nguồn chất lượng WEHO.
Hỏi chuyên gia


