مبدل 12 ولت به 24 ولت 40 آمپر 960 وات DC به DC
مبدل WEHO WH-B122440 DC-DC که برای نیازهای شدید برق طراحی شده است، توان فوق العاده 960 وات را ارائه می دهد. این به طور موثر ورودی 12VDC را به خروجی 24VDC، 40A قوی تبدیل می کند و بازده بالای 94% را حفظ می کند. این تضمین می کند که حداکثر توان با حداقل اتلاف انرژی ارائه می شود. این مبدل در یک محفظه ناهموار، کاملا مهر و موم شده و ضد آب قرار گرفته است و برای هر محیطی مناسب است و به طور طبیعی خنک می شود. دارای جریان اضافه هوشمند و بازیابی خودکار استمحافظت می کند و برای حفاظت از اتصال کوتاه به فیوز 120A نیاز دارد. با معیار قابلیت اطمینان بیش از 100000 ساعت، WH-B122440 یک راه حل درجه یک برای برنامه هایی است که به قدرت قابل توجه و ثابت نیاز دارند.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید ایمیل: [email protected]متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.
- توضیحات
خلاصه
توان خروجی: 960 وات
ولتاژ ورودی: 12VDC
مشخصات کلی
| مدل | WH-B122440 |
| توان خروجی نامی (W) | 960 وات |
| ولتاژ ورودی نامی (V) | 12VDC |
| ولتاژ خروجی نامی (V) | 24VDC |
| محدوده ولتاژ (V) | 10V-16VDC |
| ولتاژ شروع (V) | بار 10VDC 100% |
| مصرف برق بدون بار (W) | < 0.5 وات |
| کارایی | 94% |
| ولتاژ (V) | 24VDC |
| جریان (A) | 40A |
| تحمل ولتاژ | 1.5٪ |
| مقررات بار | 3 |
| موج (MVP-p) | 500mv خازن خارجی 22UF ESR <0.1Ω 100KHZ |
| حفاظت بیش از حد جریان | در مورد خروجی نامی، اگر جریان نامی از 120% تجاوز کند، حفاظت اضافه جریان فعال می شود و پس از کاهش جریان اضافه به طور خودکار بازیابی می شود. |
| حفاظت از اتصال کوتاه | ورودی نیاز به افزودن فیوز 120A دارد |
| ورودی-خروجی | غیر ایزوله |
| ضد آب | کاملا آب بندی و ضد آب |
| بعد | 180×127×63 میلی متر |
| N.W. | 1800 گرم |
| روش خنک کننده | روش طبیعی |
| افزایش درجه حرارت (℃) | 45 درجه سانتیگراد |
| قابلیت اطمینان | > 100000 ساعت |
| نشانگر سیم | ورودی مثبت 12 ولت GND ورودی خروجی منفی 24 ولت |
PIC و ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

