مبدل 12 ولت به 48 ولت 10 آمپر 480 وات DC به DC
Engineered for higher power demands, the WEHO WH-B124810 DC-DC converter delivers a significant 480W output. It efficiently boosts a 12VDC input to a strong 48VDC, 10A supply, boasting an exceptional 95% efficiency rating to ensure maximum power delivery with minimal heat. The unit is built for resilience, featuring a fully sealed and waterproof design that protects it from environmental hazards. For safety, it integrates auto-recovering overcurrent protection and requires a 50A fuse for short-circuit protection. With its fanless natural cooling and a reliability of over 100,000 hours, this converter provides a high-power, maintenance-free solution.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید ایمیل: [email protected]متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.
- توضیحات
خلاصه
توان خروجی: 480 وات
ولتاژ ورودی: 12VDC
مشخصات کلی
| مدل | WH-B124810 |
| توان خروجی نامی (W) | 480 وات |
| ولتاژ ورودی نامی (V) | 12VDC |
| ولتاژ خروجی نامی (V) | 48VDC |
| محدوده ولتاژ (V) | 10V-16VDC |
| ولتاژ شروع (V) | بار 10VDC 100% |
| مصرف برق بدون بار (W) | < 0.01W |
| کارایی | 95% |
| ولتاژ (V) | 48VDC |
| جریان (A) | 10A |
| تحمل ولتاژ | 1 |
| مقررات بار | 3 |
| موج (MVP-p) | 500mv خازن خارجی 22UF ESR <0.1Ω 100KHZ |
| حفاظت بیش از حد جریان | در مورد خروجی نامی، اگر جریان نامی از 120% تجاوز کند، حفاظت اضافه جریان فعال می شود و پس از کاهش جریان اضافه به طور خودکار بازیابی می شود. |
| حفاظت از اتصال کوتاه | Input requires adding a 50A fuse |
| ورودی-خروجی | غیر ایزوله |
| ضد آب | کاملا آب بندی و ضد آب |
| بعد | 100*80*38 میلی متر |
| N.W. | 500g |
| روش خنک کننده | روش طبیعی |
| افزایش درجه حرارت (℃) | 45 درجه سانتیگراد |
| قابلیت اطمینان | > 100000 ساعت |
| نشانگر سیم | Input Positive (red), Input Negative (black), output positive (yellow), Output Negative (black), lead length = 160 mm ± 10mm |
PIC و ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

