مبدل 12 ولت به 24 ولت 20 آمپر 480 وات DC به DC
Delivering a substantial 480W of power, the WEHO WH-B122420 is a high-performance DC-DC step-up converter built for power-intensive applications. It reliably converts a 12VDC input (10V-16VDC range) to a steady 24VDC output at 20A. With an excellent 93% efficiency rating, it ensures optimal performance and minimal heat dissipation. Its fully sealed and waterproof design guarantees durability and protection against environmental factors, relying on natural convection for cooling. The unit is equipped with smart overcurrent protection that automatically resets, ensuring system stability. Boasting a reliability of over 100,000 hours, the WH-B122420 is a dependable choice for robust power solutions.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید ایمیل: [email protected]متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.
- توضیحات
خلاصه
توان خروجی: 480 وات
ولتاژ ورودی: 12VDC
مشخصات کلی
| مدل | WH-B122420 |
| توان خروجی نامی (W) | 480 وات |
| ولتاژ ورودی نامی (V) | 12VDC |
| ولتاژ خروجی نامی (V) | 24VDC |
| محدوده ولتاژ (V) | 10V-16VDC |
| ولتاژ شروع (V) | بار 10VDC 100% |
| مصرف برق بدون بار (W) | < 0.15W |
| کارایی | 93% |
| ولتاژ (V) | 24VDC |
| جریان (A) | 20A |
| تحمل ولتاژ | 1.5٪ |
| مقررات بار | 3 |
| موج (MVP-p) | 400mv External 22UF capacitor ESR < 0.1Ω 100KHZ |
| حفاظت بیش از حد جریان | در مورد خروجی نامی، اگر جریان نامی از 120% تجاوز کند، حفاظت اضافه جریان فعال می شود و پس از کاهش جریان اضافه به طور خودکار بازیابی می شود. |
| ورودی-خروجی | غیر ایزوله |
| ضد آب | کاملا آب بندی و ضد آب |
| بعد | 100*80*38 میلی متر |
| N.W. | 500g |
| روش خنک کننده | روش طبیعی |
| افزایش درجه حرارت (℃) | 45 درجه سانتیگراد |
| قابلیت اطمینان | > 100000 ساعت |
| نشانگر سیم | Input Positive (Red), Input/Output Negative (Black), Output Positive (Yellow) Length = 160 mm ± 10mm |
PIC و ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

