12V to 28V 25A 700W DC to DC Converter
The WEHO WH-B122825 is a high-power DC-DC converter designed for systems requiring a significant power boost, delivering a potent 700W output. It converts a 12VDC input to a strong 28VDC, 25A supply with a high efficiency of 94%. Housed in a robust, fully sealed, and waterproof enclosure, it is built to perform reliably in even the most challenging environments. The unit includes intelligent overcurrent protection that automatically resets and requires a 120A fuse for complete short-circuit safety. With a proven reliability of over 100,000 hours, the WH-B122825 is an ideal solution for heavy-duty applications demanding both power and dependability.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید ایمیل: [email protected]متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.
- توضیحات
هشدار: Undefined variable $altURL in /www/wwwroot/wehopower.com/wp-content/themes/weho/functions.php روی خط 1050
خلاصه
Rated output: power 700W
ولتاژ ورودی: 12VDC
مشخصات کلی
| مدل | WH-B122825 |
| توان خروجی نامی (W) | 700W |
| ولتاژ ورودی نامی (V) | 12VDC |
| ولتاژ خروجی نامی (V) | 28VDC |
| محدوده ولتاژ (V) | 10V-16VDC |
| ولتاژ شروع (V) | بار 10VDC 100% |
| مصرف برق بدون بار (W) | < 0.5 وات |
| کارایی | 94% |
| ولتاژ (V) | 28VDC |
| جریان (A) | 25A |
| تحمل ولتاژ | 1.5٪ |
| مقررات بار | 3 |
| موج (MVP-p) | 500mv خازن خارجی 22UF ESR <0.1Ω 100KHZ |
| حفاظت بیش از حد جریان | در مورد خروجی نامی، اگر جریان نامی از 120% تجاوز کند، حفاظت اضافه جریان فعال می شود و پس از کاهش جریان اضافه به طور خودکار بازیابی می شود. |
| حفاظت از اتصال کوتاه | ورودی نیاز به افزودن فیوز 120A دارد |
| ورودی-خروجی | غیر ایزوله |
| ضد آب | کاملا آب بندی و ضد آب |
| بعد | 150*127*63mm |
| N.W. | 1500g |
| روش خنک کننده | روش طبیعی |
| افزایش درجه حرارت (℃) | 45 درجه سانتیگراد |
| قابلیت اطمینان | > 100000 ساعت |
| نشانگر سیم | ورودی مثبت 12 ولت GND ورودی خروجی منفی 24 ولت |
PIC و ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

