12V/24V ke 5V 10A 50W Penukar DC ke DC
WEHO WH-C12240510 ialah penukar buck DC-DC yang sangat cekap, memberikan kuasa 50W yang teguh untuk pelbagai aplikasi. Ia beroperasi secara fleksibel dengan julat input yang luas 9V hingga 32VDC, menjadikannya sesuai untuk sistem 12V atau 24V standard, dan menyediakan output 5VDC, 10A yang stabil. Dengan penarafan kecekapan cemerlang 95%, ia meminimumkan kehilangan kuasa dan memastikan operasi yang sejuk. Unit ini dibina ke dalam kandang yang padat, tertutup sepenuhnya dan kalis air untuk ketahanan maksimum terhadapnyafaktor persekitaran. Ia dilengkapi dengan perlindungan arus lebih dan litar pintas untuk keselamatan yang dipertingkatkan. Dengan kebolehpercayaan lebih 100,000 jam, penukar ini ialah penyelesaian yang boleh dipercayai dan berprestasi tinggi.
Sekiranya anda mempunyai sebarang pertanyaan, jangan ragu untuk menghubungi kami di E -mel: [email protected]
Profesional kami akan memberi respons kepada anda secepat mungkin.
- Penerangan
Ringkasan
Output dinilai: kuasa 50W
Voltan masukan: 12/24VDC
Spesifikasi am
| Model | |
| Spesifikasi | WH-C12240510 |
| Kuasa Output Berkadar (W) | 50W |
| Voltan Masukan Berkadar (V) | 12/24VDC |
| Voltan Keluaran Berkadar (V) | 5VDC |
| Julat Voltan (V) | 9V-32VDC |
| Voltan Permulaan (V) | Beban 9VDC 100% |
| Penggunaan Kuasa tanpa beban (W) | < 0.3W |
| Kecekapan | 95% |
| Voltan (v) | 5VDC |
| Semasa (a) | 10A |
| Toleransi voltan | 1% |
| Peraturan beban | 3% |
| Gelombang (MVP-p) | 100mv Luaran 22UF kapasitor ESR < 0.1 Ω 100 KHZ |
| Perlindungan lebihan semasa | Dalam kes keluaran terkadar, jika arus melebihi 120% arus terkadar, perlindungan arus lebih akan bertindak dan ia akan pulih secara automatik selepas arus lebihan hilang. |
| Perlindungan litar pintas | Bersamaan dengan arus maksimum 14A dan voltan keluaran 0V |
| Input-Output | Tidak terpencil |
| Kalis air | Dimeteraikan sepenuhnya dan kalis air |
| Dimensi | 66*58*23mm |
| N.W | 110 g |
| Kaedah penyejukan | Kaedah semulajadi |
| Kenaikan Suhu Dinilai (℃) | 45 ℃ |
| Kebolehpercayaan | >100000j |
| Penunjuk wayar | Input Positif (Merah), Input/Output Negatif (Hitam), Output Positif (Kuning) Panjang=160mm± 10mm |
PIC dan dimensi pemasangan

Apakah produk bekalan kuasa terbaik untuk perniagaan anda?
Meningkatkan perniagaan anda dengan produk bekalan kuasa berkualiti WEHO.
Tanya pakar

