48V to 24V 30A 720W DC to DC Converter
Engineered for heavy-duty applications, the WEHO WH-C482430 delivers a massive 720W of power. This high-capacity DC-DC converter reliably steps down a 48VDC input (30-60V range) to a formidable 24VDC, 30A output, making it suitable for powering large loads or multiple devices. It operates with a high efficiency of 95%, ensuring stable performance under demanding conditions. The rugged, fully sealed, and waterproof enclosure guarantees durability and long-term reliability. Integrated auto-recovering overcurrent and short-circuit protection provide essential safety for your critical systems. With a service life of over 100,000 hours, it offers immense power you can depend on.
Sekiranya anda mempunyai sebarang pertanyaan, jangan ragu untuk menghubungi kami di E -mel: [email protected]
Profesional kami akan memberi respons kepada anda secepat mungkin.
- Penerangan
Ringkasan
Rated output: power 720W
Input voltage: 48VDC
Spesifikasi am
| Model | |
| Spesifikasi | WH-C482430 |
| Kuasa Output Berkadar (W) | 720W |
| Voltan Masukan Berkadar (V) | 48VDC |
| Voltan Keluaran Berkadar (V) | 24VDC |
| Julat Voltan (V) | 30V-60VDC |
| Voltan Permulaan (V) | 30VDC 100% load |
| Input reverse protection | Not have |
| Penggunaan Kuasa tanpa beban (W) | < 4W |
| Kecekapan | 95% |
| Voltan (v) | 24VDC |
| Semasa (a) | 30A |
| Toleransi voltan | 1% |
| Peraturan beban | 3% |
| Gelombang (MVP-p) | 100mv Luaran 22UF kapasitor ESR < 0.1 Ω 100 KHZ |
| Perlindungan lebihan semasa | Dalam kes keluaran terkadar, jika arus melebihi 120% arus terkadar, perlindungan arus lebih akan bertindak dan ia akan pulih secara automatik selepas arus lebihan hilang. |
| Perlindungan litar pintas | Equivalent to a maximum current of 35A and an output voltage of 0V |
| Input-Output | Tidak terpencil |
| Kalis air | Dimeteraikan sepenuhnya dan kalis air |
| Dimensi | 100*80*38mm |
| N.W | 500 g |
| Kaedah penyejukan | Kaedah semulajadi |
| Kenaikan Suhu Dinilai (℃) | 45 ℃ |
| Kebolehpercayaan | >100000j |
| Penunjuk wayar | Input Positive (Red), Input/Output Negative (Black), Output Positive (Yellow) Length=200mm± 10mm |
PIC dan dimensi pemasangan

Apakah produk bekalan kuasa terbaik untuk perniagaan anda?
Meningkatkan perniagaan anda dengan produk bekalan kuasa berkualiti WEHO.
Tanya pakar

