12V to 28V 30A 840W DC to DC Converter
The WEHO WH-B122830 is an extremely powerful DC-DC boost converter, supplying an impressive 840W for high-demand applications. It efficiently converts a 12VDC input to a high-current 28VDC, 30A output, maintaining a superior 94% efficiency to ensure optimal performance. Built for resilience, its fully sealed and waterproof design offers maximum protection against environmental hazards. The converter features essential safety mechanisms, including auto-recovering overcurrent protection and requires a 120A fuse for short-circuit protection. With a service life of over 100,000 hours, the WH-B122830 provides a formidable and reliable power source for critical systems.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما در تماس باشید ایمیل: [email protected]متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.
- توضیحات
خلاصه
Rated output: power 840W
ولتاژ ورودی: 12VDC
مشخصات کلی
| مدل | WH-B122830 |
| توان خروجی نامی (W) | 840W |
| ولتاژ ورودی نامی (V) | 12VDC |
| ولتاژ خروجی نامی (V) | 28VDC |
| محدوده ولتاژ (V) | 10V-16VDC |
| ولتاژ شروع (V) | بار 10VDC 100% |
| مصرف برق بدون بار (W) | < 0.5 وات |
| کارایی | 94% |
| ولتاژ (V) | 28VDC |
| جریان (A) | 30A |
| تحمل ولتاژ | 1.5٪ |
| مقررات بار | 3 |
| موج (MVP-p) | 500mv خازن خارجی 22UF ESR <0.1Ω 100KHZ |
| حفاظت بیش از حد جریان | در مورد خروجی نامی، اگر جریان نامی از 120% تجاوز کند، حفاظت اضافه جریان فعال می شود و پس از کاهش جریان اضافه به طور خودکار بازیابی می شود. |
| حفاظت از اتصال کوتاه | ورودی نیاز به افزودن فیوز 120A دارد |
| ورودی-خروجی | غیر ایزوله |
| ضد آب | کاملا آب بندی و ضد آب |
| بعد | 180*127*63mm |
| N.W. | 1800 گرم |
| روش خنک کننده | روش طبیعی |
| افزایش درجه حرارت (℃) | 45 درجه سانتیگراد |
| قابلیت اطمینان | > 100000 ساعت |
| نشانگر سیم | Input positive 12V GND input output negative output positive 28V |
PIC و ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

