48V - 12V 80A 960W DC - DC Dönüştürücü
WEHO WH-C481280, 48VDC kaynağını temiz ve kararlı bir 12VDC çıkışa dönüştürmek için tasarlanmış ultra yüksek çıkışlı bir DC-DC dönüştürücüdür. 80A'de 960W'lık muazzam bir güç sağlayan bu ürün, 95%'de verimlilik açısından pazar lideridir ve aşırı güç seviyelerinde bile ısı üretimini en aza indirir. Ünite, zorlu dış mekan veya endüstriyel alanlarda dayanıklılık sağlayan, tamamen yalıtılmış ve su geçirmez, 220x130x50 mm'lik büyük bir alüminyum muhafaza içine yerleştirilmiştir. Akıllı aşırı akım korumasına sahiptirNominal akımın 120%'sinde etkinleşen ve maksimum 83A akıma eşdeğer kısa devre koruması. Görev açısından kritik sistemler için üretilmiş olup, 100.000 saati aşan kullanım ömrüne sahiptir ve bu da onu 48V pil ortamlarında yüksek akım 12V ihtiyaçları için en iyi seçim haline getirir.
E-posta: [email protected]
Profesyonellerimiz size en kısa sürede cevap verecektir
- Tanım
Özet
Nominal çıkış: güç 960W
Giriş voltajı: 48VDC
Tel Uzunluğu: 160mm±10mm
Genel spesifikasyon
| Modeli | WH-C481280 |
| Nominal Çıkış Gücü (W) | 960W |
| Nominal giriş voltajı (V) | 48VDC |
| Nominal çıkış voltajı (V) | 12vdc |
| Gerilim aralığı (V) | 30V-60VDC |
| Giriş ters koruması | Hiçbiri |
| Yüksüz güç tüketimi (W) | < 4W |
| Yeterlik | 95% |
| Gerilim (V) | 12vdc |
| Akım (A) | 80A |
| Gerilim toleransı | 1% |
| Yük düzenlemesi | 3% |
| Dalga (MVP-p) | 200mv Harici 22UF kapasitör ESR < 0. 1 Ω 100KHZ |
| Aşırı akım koruması | Nominal çıkış durumunda, akım nominal akımın 120%'sini aşarsa aşırı akım koruması devreye girecek ve aşırı akım ortadan kalktıktan sonra otomatik olarak düzelecektir. |
| Kısa Devre Koruması | Maksimum 83A akıma ve 0V çıkış voltajına eşdeğerdir |
| Giriş-çıkış | Yalıtılmamış |
| Su geçirmez | Tamamen kapalı ve su geçirmez |
| Boyut | 220×130×50mm |
| N.W. | 2200g |
| Soğutma yöntemi | Doğal Yöntem |
| Nominal sıcaklık artışı (°C) | 45°C |
| Güvenilirlik | >100000 saat |
| Tel göstergesi | +Giriş pozitif, – Giriş negatif – Çıkış negatif,+Çıkış |
PIC ve kurulum boyutları

İşletmeniz için en iyi Güç Kaynağı ürünleri nelerdir?
WEHO kalitesindeki güç kaynağı ürünleriyle işinizi güçlendirin.
Bir Uzmana Sorun

