CW-500-48 Intelligent Power Module
Rated output: power 500W
Input voltage:165~265VAC/200~380VDC
- توضیحات
خلاصه
Rated output: power 500W
Input voltage:165~265VAC/200~380VDC
مشخصات کلی
| مدل | CW-500-48 |
| DC output voltage,current | 55V,1.5A (Does not include charging current) |
| موج و نویز | ≤500mVp-p |
| inlet wire stability | 0.01 |
| پایداری بار | 0.01 |
| کارایی | 0.82 |
| محدوده ولتاژ ورودی | 165~265VAC/200~380VDC 40-60Hz |
| جریان ضربه | Output Surge Current:10.5A for≤10S |
| حفاظت اضافه بار | Short circuit protection,auto-recovery |
| Other protection | Output protection,Battery reverse polarity protection |
| مقاومت در برابر ولتاژ | IP-OP:2.5KVAC;IP2.5kVAC;O/P2.5KVAC(Surge withstand) |
| دمای کاری | -40℃~+70°C |
| بعد | 168*110*50mm |
| راه اندازی، بلند شدن، نگه داشتن زمان | 35,100ms,25ms |
| مقاومت در برابر انزوا | >50MΩ |
| وزن | 1000g |
ابعاد نصب

بهترین محصولات منبع تغذیه برای کسب و کار شما چیست؟
کسب و کار خود را با محصولات منبع تغذیه با کیفیت WEHO تقویت کنید.
از یک متخصص بپرسید

