CW-500-48 Intelligent Power Module
Rated output: power 500W
Input voltage:165~265VAC/200~380VDC
- Tanım
Özet
Rated output: power 500W
Input voltage:165~265VAC/200~380VDC
Genel özellikler
| Modeli | CW-500-48 |
| DC output voltage,current | 55V,1.5A (Does not include charging current) |
| Dalga ve gürültü | ≤500mVp-p |
| inlet wire stability | 0.01 |
| Yük stabilitesi | 0.01 |
| Yeterlik | 0.82 |
| Giriş voltajı aralığı | 165~265VAC/200~380VDC 40-60Hz |
| Darbe akımı | Output Surge Current:10.5A for≤10S |
| Aşırı yük koruması | Short circuit protection,auto-recovery |
| Other protection | Output protection,Battery reverse polarity protection |
| Voltaja dayanmak | IP-OP:2.5KVAC;IP2.5kVAC;O/P2.5KVAC(Surge withstand) |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+70°C |
| Boyut | 168*110*50mm |
| Kurulum, yükselme, bekleme süresi | 35,100ms,25ms |
| İzolasyon direnci | >50MΩ |
| Ağırlık | 1000g |
Installation Dimensions

İşletmeniz için en iyi Güç Kaynağı ürünleri nelerdir?
WEHO kalitesindeki güç kaynağı ürünleriyle işinizi güçlendirin.
Bir Uzmana Sorun

