İzole Buck-Boost 24V 15A 360W DC'den DC'ye Dönüştürücü
The WEHO WH-D18402415 is a robust Isolated Buck-Boost power module delivering 360W of power at 15A. Engineered to handle a wide 18V-40VDC input, it seamlessly performs automatic step-up/step-down regulation to lock the output at a precise 24VDC regardless of source fluctuations. This model is particularly valued in high-end industrial and marine environments where electrical isolation is paramount for protecting expensive hardware from input-side transients. The unit maintains a high 92% conversion efficiency and utilizes natural convection cooling within its rugged, waterproof chassis. With a precision 1% voltage tolerance and a reliability rating exceeding 100,000 hours, it ensures continuous and stable power for demanding heavy-duty electronics.
E-posta: [email protected]
Profesyonellerimiz size en kısa sürede cevap verecektir.
- Tanım
Özet
Rated output: Power 360W
Giriş voltajı: 24VDC
Tel Uzunluğu: 160mm±10mm
Genel özellikler
| Spesifikasyon | WH-D18402415 |
| Nominal çıkış gücü | 360W |
| Nominal giriş voltajı | 24vdc |
| Nominal çıkış voltajı | 24vdc |
| Giriş voltajı aralığı | 18V-40VDC |
| Giriş başlangıç voltajı | 18VDC 100% Yük |
| Yüksüz güç tüketimi | <0,3W |
| Yeterlik | 92% |
| Çıkış voltajı | 24vdc |
| Çıkış akımı | 15A |
| Gerilim toleransı | %1 |
| Yük düzenlemesi | %3 |
| Dalga(mvp-p) | 220mv Harici 22UF kapasitör ESR<0,1Ω 100KHZ |
| Aşırı akım koruması | Nominal çıkış koşullarında, akım 16A±1A'yı aştığında aşırı akım koruması tetiklenir. Aşırı akım durumu ortadan kalktıktan sonra otomatik olarak iyileşir (voltaj azaltma modu) |
| Kısa Devre Koruması | Maksimum akıma eşit 16A±1A çıkış voltajı 0V |
| Giriş-çıkış | Yalıtılmamış |
| Su geçirmez | Tamamen kapalı ve su geçirmez |
| Boyut | 74×74×32mm |
| N.W. | 300g |
| Soğutma yöntemi | Doğal Yöntem |
| Nominal sıcaklık artışı | 45°C |
| Güvenilirlik | >100000 saat |
| Tel göstergesi | input positive (red), input negative (black); output postive (yellow), output negative (black) lead length=160mm±10mm |
PIC ve kurulum boyutları

İşletmeniz için en iyi Güç Kaynağı ürünleri nelerdir?
WEHO kalitesindeki güç kaynağı ürünleriyle işinizi güçlendirin.
Bir Uzmana Sorun

