İzole Buck-Boost 24V 20A 480W DC'den DC'ye Dönüştürücü
WEHO WH-D08401220, İzole Buck-Boost serimizde yüksek güç zirvesini temsil eder ve 8V-40VDC girişini devasa bir 240W çıkışa dönüştürür. 12VDC'de sabit 20A sağlayan bu cihaz, ciddi kaynak dalgalanmaları sırasında stabiliteyi korumak için entegre otomatik voltaj ayarı özelliğine sahiptir. Tam galvanik izolasyon, ortak mod gürültüsünü reddederek ve topraklama döngülerini önleyerek en yüksek düzeyde sistem güvenliği sağlar. Sağlam, tamamen su geçirmez bir alüminyum muhafaza içine yerleştirilmiştir ve 88%'yi korurverimlilik ve uzun vadeli güvenilirlik için tasarlanmıştır (MTBF > 100.000 saat). Yüksek güçlü, kritik görev yalıtımlı 12V sistemler için en iyi seçimdir.
E-posta: [email protected]
Profesyonellerimiz size en kısa sürede cevap verecektir.
- Tanım
Özet
Nominal çıkış: Güç 480W
Giriş voltajı: 24VDC
Tel Uzunluğu: 160mm±10mm
Genel özellikler
| Spesifikasyon | WH-D18402420 |
| Nominal çıkış gücü | 480W |
| Nominal giriş voltajı | 24vdc |
| Nominal çıkış voltajı | 24vdc |
| Giriş voltajı aralığı | 18V-40VDC |
| Giriş başlangıç voltajı | 18VDC 100% Yük |
| Yüksüz güç tüketimi | <0,3W |
| Yeterlik | 92% |
| Çıkış voltajı | 24vdc |
| Çıkış akımı | 20A |
| Gerilim toleransı | %1 |
| Yük düzenlemesi | %3 |
| Dalga(mvp-p) | 220mv Harici 22UF kapasitör ESR<0,1Ω 100KHZ |
| Aşırı akım koruması | Nominal çıkış koşullarında, akım 16A±1A'yı aştığında aşırı akım koruması tetiklenir. Aşırı akım durumu ortadan kalktıktan sonra otomatik olarak iyileşir (voltaj azaltma modu) |
| Kısa Devre Koruması | Maksimum akıma eşit 16A±1A çıkış voltajı 0V |
| Giriş-çıkış | Yalıtılmamış |
| Su geçirmez | Tamamen kapalı ve su geçirmez |
| Boyut | 74×74×32mm |
| N.W. | 300g |
| Soğutma yöntemi | Doğal Yöntem |
| Nominal sıcaklık artışı | 45°C |
| Güvenilirlik | >100000 saat |
| Tel göstergesi | giriş pozitif (kırmızı), giriş negatif (siyah); çıkış pozitif (sarı), çıkış negatif (siyah) uç uzunluğu=160mm±10mm |
PIC ve kurulum boyutları

İşletmeniz için en iyi Güç Kaynağı ürünleri nelerdir?
WEHO kalitesindeki güç kaynağı ürünleriyle işinizi güçlendirin.
Bir Uzmana Sorun

